خدمات ما

دکوراسیون داخلی عبارت است از هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه. در واقع می‌توان آن را حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی دانست. عوامل متعددی در طراحی دکوراسیون داخلی موثر هستند. شناخت بافت، رنگ، فرم، عناصر کاربردی و وسایل تزئینی در دکوراسیون داخلی از الزامات رسیدن به دکوراسیون مناسب و خوشایند است.

زیبایی محیط و رسیدگی به دکوراسیون داخلی  به شما احساس خوشایند خواهد داد، برای اینکه بتوانید در محیط حس هماهنگی را لمس کنید لازم است از بهترین طراحان کمک بگیرید. سبک های بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام، نظر افراد متفاوت را جلب می کند از کارهای ساده و مینیمال تا کارهای منحنی و دکوراسیون های دکوراتیو…

تناسب

همان طور که می دانید، تناسب از کلمه نسبت گرفته شده و به این معنا است که ما دو موضوع را نسبت به هم مقایسه نماییم. این مقایسه می تواند به لحاظ اندازه، رنگ، مواد به کار رفته در ساخت، سبک طراحی و غیره باشد. نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که در نظر گرفتن تناسب، می تواند به صورت “جزئی” یعنی مقایسه جزء نسبت به جزء یا “کلی” یعنی نسبت جزء به کل فضا باشد. برای مثال اگر بخواهیم فضایی را مبله کنیم باید ببینیم آیا به لحاظ موارد ذکر شده ( رنگ، اندازه، مواد، سبک طراحی ) مبلمان با یکدگر و با کل فضا دارای تناسب است یا خیر؟

تعادل

اگر به مجموعه مبلمان و دکوراسیون یک فضا نگاه کنید در صورتی که احساس کردید نظم و موازنه بین اشیای آن موجود است، نشان دهنده وجود تعادل در آن فضا خواهد بود. این تعادل و نظم می تواند به دو صورت ” تعادل متقارن ” و ” تعادل نامتقارن ” باشد.

ریتم و آهنگ

گاهی اوقات طراح ریتم و آهنگی موزون را برای طراحی خود در نظر می گیرد. برای مثال موضوعی واحد را به صورت یکنواخت تکرار می کند یا به صورت نزولی یا صعودی تغغییراتی را در اندازه اجزا در نظر می گیرد یا رنگی را تدریجا از تیره به روشن تغییر می دهد.

مطابق سلیقه شما

تمام تلاش همکاران ما در واحد طراحی تامین رضایت شما در کلیه مراحل طراحی ، اجرا و نظارت پروژ های شما می باشد.

اکنون به پشتوانه سالها خدمت رسانی در حوزه های معاملات ملکی ، خدمات جدیدی نیزبه لطف حمایت و رضایت شما  به خدمات قبلی  اضافه نموده ایم  : طراحی و اجرای دکوراسیون و مبلمان سفارشی ، بازاریابی محتوای دیجیتال، هوشمند سازی ساختمان، مشاوره فرصتهای  سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور

۰