ساخت

مراحل ساخت ساختمان را باید به بخش های گوناگون تقسیم بندی کرد . به طور کلی برای ساخت سازی طی کردن مراحل زیر اجباری است : بازدید از زمین و ریشه کنی ، نقشه برداری و پیاده کردن نقشه ، پیاده کردن محل پی ها و شناژ ها ، آرماتور بندی ، قالب بندی ، ساخت بتن ، بتن ریزی ، اجرای به ترتیب ستون ها ، تیر ها و سقف ها. بازدید از زمین و یافتن نقطه ای قابل قبول برای شروع پروژه …

تیم حرفه خدمات ساختمانی شار متشکل از متخصصین هر حوزه اعم از نقاشی ساختمان و بازسازی ساختمان شامل : نقاش ، گچ کار ، نجار ، برقکار ، جوشکار ، کابینت ساز ، اپوکسی کار و … می باشد. این تیم با توجه به تجربه ای که به بیست سال می رسد توانسته تا با تکیه بر تجربه و دانش خود پروژه های مشتریان را با کیفیت عالی به سرانجام برساند.

برآورد اولیه

برآورد هزینه ساخت ساختمان

با توجه به قیمت مصالح و دستمزد کارهای ساختمانی لیست قیمت گروه پیمانکاری پردیس سازه به طور تقریبی به شرح ذیل می باشد.

این قیمت ها به طور نسبی و تقریبی بوده و بنا به محل پروژه وحجم کار امکان بیشتر یا کمتر شدن هزینه و دستمزد می باشد. شما می توانید قیمت ها ارائه شده را مبنا ارزیابی هزینه مالی پروژه خود باشید.

هزینه اجرای ساختمان با توجه به نقشه سازه و معماری و میزان آهن مصرفی و تعداد ستونها و محل پروژه و زیر بنا متغیر می باشد.

نازک کاری

قیمت هر متر مربع نازک کاری بنا به کیفیت و کمیت مصالح می باشد

نازک کاری شامل اجرای ایزوگام کاشی سرامیک سنگ نقاشی وکاغذ دیواری و ….

با توجه به تنوع وکیفیت مصالح نازک کاری قیمت هر متر مربع متفاوت می باشد مثلا نمای دیوار راه پله با سنگ تراورتن یا با گج کار بشه، حالا با سنگ متری ۳۵هزار تومان یابا سنگ متری ۱۸۰هزار تومان!

قیمت هر متر مربع نازک کاری از ۷۵۰ هزارتومان شروع می شود.

بنا به قیمت های ارائه شده هزینه هر متر مربع ساختمان مفید و غیر مفید از ۱ ملیون ۳۰۰ هزار تومان شروع می شود.

لازم به ذکر است، اکثر ساختمان ها بنا به خواسته کار فرما کیفیت و کمیت مصالح هر متر مربع مفید و غیر مفید مبلغ ۱ ملیون ۵۰۰ هزار تومان هزینه می شود!

روشهای ساخت

روش های دیگری برای ساخت خانه های کوچک استفاده می شود که بعضی اوقات توسط سازندگان ساختمان برای خواص و زیبایی شناسی خاص خود انتخاب می شوند. مصالح ساختمانی یا با آجر، سنگ یا بتن به طور سنتی به عنوان یک روش ساختمانی مستقل مورد استفاده قرار می گیرد، اما امروزه اغلب در ساخت و ساز به طور مشترک با یک قاب چوب، با یک لایه آجر یا سنگ اضافه شده به قاب به عنوان روکش استفاده می شود. با استفاده از لایه هایی از بلوک های فشرده شده خاک برای ایجاد ساختمان یک خانه استفاده می شود.

پروژه ساخت

هنگامی که برای ساخت یک ساختمان دست به کار می‌شوید، فهرستی از روش های ساخت ساختمان از شناخته شده و به طور گسترده مورد استفاد در دسترس است ، مانند خانه ساخته شده از چوب، به تکنیک های که به طور پیوسته به دست آوردن محبوبیت مانند سازه اسکلت فلزی سبک یا LSF ، روش هایی با قدمت بیشتر مانند ساخت با بلوک  سنگ و ساختمان بنایی که در پروژه های تخصصی استفاده می‌شود. چگونه مصالح و روش های ساخت ساختمان را که برای نیازهای شما مناسب است، انتخاب می کنید؟ بیایید ابتدا بدانیم که اصول اولیه شایع ترین شیوه های ساخت ساختمان چیست.

دیگر روش های ساخت مانند ساختمان بنایی (ساختمان با سنگ ها یا آجر که توسط ملات نگهداری می شوند)، ساختمان بتن مسلح یا غیرمسلح (مواد ساخته شده از مخلوط شن، ماسه، سیمان و آب)، بلوک ها (بلوک های ساخته شده از خاک زمین) و پانل های عایق سازه ای (پانل های ساندویچ با چوب های مهندسی شده از دو طرف و عایق بین آنها) می توانند به طور مستقل یا در ارتباط با قاب ها برای ساخت ساختمان استفاده شوند.

گروه شار عنوان یک شرکت صد در صد خصوصی تلاش دارد با استقرار سیستم های جدید مدیریت بهره گیری از فناوری های نوین راهبردهای توسعه ای خود را برنامه ریزی نموده و گام های بلندی را در گسترش فعالیت های مهندسی رقم بزند.

شرکت مهندسین مشاور شار سازه طوس  با اتکا به سوابق و تجربیات مدیران مجرب در حوزه

_طراحی و اجرای پروژه های عمرانی

-ارایه مشاوره و اجرا در زمینه انواع سازه های بتونی و فلزی

– انجام طراحی سازه های بتونی و فلزی

– انجام متریال و برآورد پروژه ها

-تهیه و تدارک تجهیزات

– محوطه سازی و اجرای دکوراسیون داخلی

همچنین همکاری در محدودهای مطالعات امکان سنجی،مطالعات پایه،طراحی تفصیلی، مشاوره و

نظارت در دوره ساخت و همچنین خدمات مدیریت طرح و اجرای پروژه های در گستره وسیعی از

فعالیت های عمرانی توسط این مهندسین قابل اجرا می باشد

۰